O nas

Oferujemy kompleksową usługę polegającą na opróżnianiu mieszkań. Można o nas powiedzieć, że pomagamy osobom, które odziedziczyły lub odzyskały po lokatorach zaniedbane i zagracone mieszkanie. Po usunięciu mebli i innych niepotrzebnych sprzętów możemy wykonać profesjonalne sprzątanie i dezynfekcję pomieszczeń.

Wszyscy pracownicy należący do naszego zespołu, są odpowiednio przeszkoleni. Dzięki temu pracujemy sprawnie i szybko. Zawsze zachowujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa. Wiemy jak postępować w przypadku konieczności uśnięcia śladów biologicznych. W razie potrzeby przeprowadzamy bardzo dokładną dezynfekcję ozonem wszystkich sprzątanych pomieszczeń. Gaz ten usuwa z powietrza wszelkie patogeny, grzyby i pleśnie niebezpieczne dla zdrowia człowieka. Pozwala także pozbyć się uciążliwego zapachu stęchlizny, czy woni zaniedbanego mieszkania.  Ozon wnika w każdą, nawet najmniejszą szczelinę oraz porowate powierzchnie. Dzięki temu trwale neutralizuje wszelkie zapachy.

Samodzielne opróżnienie domu czy mieszkania z nagromadzonych przez lata starych mebli, niepotrzebnego sprzętu AGD i RTV oraz innych przedmiotów, wymaga sporej cierpliwości. Szczególnie trudne jest uprzątnięcie lokalu po zbieraczach. Niełatwo także doprowadzić do porządku dom, który został zamieniony przez poprzednich lokatorów w melinę. Trzeba na to poświęcić wiele czasu i wysiłku. Konieczna jest segregacja odpadów oraz zorganizowanie ich transportu.

ZADZWOŃ

O nas – nasza ekipa

Nasza ekipa zaczyna prace od usunięcia śmieci i innych drobnych przedmiotów. Następnie demontujemy meble i usuwany sprzęt AGD. Po zniesieniu i załadowaniu odpadów wywozimy je do przeznaczonego do tego celu miejsca ich składowania lub utylizacji. Działamy w pełni legalnie. Po usunięciu wszystkich zbędnych przedmiotów możemy przeprowadzić kompleksowe sprzątanie mieszkania. Pierzemy tapicerkę, materace i dywany. Czyścimy okna i doprowadzamy do porządku kuchnię i łazienkę. Na koniec możemy zdezynfekować wszystkie pomieszczenia przy użyciu ozonu. Dzięki temu zostaną zneutralizowane również wszystkie nieprzyjemne zapachy.

Nasza firma zajmuje się również opróżnianiem garaży, strychów i piwnic. Wywozimy stare meble i inne odpady wielkogabarytowe. Organizujemy przeprowadzki, a także przewóz mebli. Odbieramy od firm i osób prywatnych makulaturę oraz złom. Sprawdź naszą ofertę. Napisz lub zadzwoń.

ZADZWOŃ

O nas
ZADZWOŃ !!