Odbiór złomu

Złom to różnego rodzaju i pochodzenia odpady metalowe. Można je przerobić tylko przez przetopienie w specjalnym piecu metalurgicznym. W każdym gospodarstwie domowym powstają tego typu śmieci. Pozbycie się ich nie jest łatwe, dlaczego często zalegają na podwórkach, w piwnicach i garażach. Przychodzi czasem jednak taki, że warto zlecić odbiór złomu.

ZADZWOŃ

Dlaczego warto zlecić nam wywiezienie złomu?

Złom najczęściej gromadzi się podczas budowy i remontu domu. Odpady takie jak: przewody elektryczne, rynny, różnego rodzaju kątowniki, elementy ogrodzenia, pozostałości po instalacjach sanitarnych, części karoserii samochodu lub inne jego elementy, a także wiele innych, często zalegają na posesji. Tego typu małe złomowiska przede wszystkim szpecą ogród. Zajmują także miejsce, które mogłoby być wykorzystane w inny sposób.

Usunięcie złomu ze swojej posesji nie jest łatwe. Nie można go wyrzucić do śmieci. Konieczne jest wywiezienie go do odpowiedniego miejsca składowania odpadów metalowych. Można także od razu przekazać go firmie zajmującej się przetapianiem tego typu śmieci. Aby to zrobić, trzeba jednak zorganizować transport i załadunek złomu. Wiele osób nie ma na to czasu ani możliwości. Jest prostszy sposób na to, aby usunąć zalegające pozostałości po remoncie, czy budowie ze swojej działki.

ZADZWOŃ

Bezproblemowy odbiór złomu

Nasza forma odbierze każdy rodzaj złomu. Działamy w pełni legalnie. Odebrane odpady przekazujemy do przeznaczonych do tego celu miejsc. Nasi klienci nie muszą się zatem martwić, że trafią one do lasu lub na dzikie wysypisko. Zorganizujemy transport i załadujemy wszystkie niepotrzebne elementy metalowe.

Nasi klienci nie muszą wynajmować samochodu, organizować załadunku złomu ani poszukiwać miejsca, gdzie można go oddać. Nasi pracownicy szybko i sprawie uprzątną całość. Dzięki temu klient może odzyskać miejsce w ogrodzie, które będzie mógł zagospodarować i wykorzystać w celach rekreacyjnych.

Odbierzemy także złom zgromadzony w piwnicach i garażach. Współpracujemy z firmami świadczącymi usługi budowlane i montażowe. Systematyczne usuwanie złomu, pozwala utrzymać porządek na terenie budowy i ułatwia organizację pracy w jej obrębie.

Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy do kontaktu lub na stronę O nas…

ZADZWOŃ

Odbiór złomu

Świadczymy dla Państwa również następujące usługi: opróżnianie mieszkania.

ZADZWOŃ !!