Opróżnianie mieszkania

Oczyszczenie mieszkania po poprzednich lokatorach i przygotowanie go do sprzedaży, remontu lub wynajmu wymaga poświęcenia mnóstwa czasu. Jest to bardzo trudne zadanie. Często właściciel po latach odzyskuje bardzo zaniedbane mieszkanie po wynajmujących je lokatorach. Opróżnienia wymagają także zazwyczaj mieszkania odziedziczone po dziadkach, czy innych członkach rodziny. Nie trzeba tego robić samodzielnie. Nasza firma oferuje opróżnianie mieszkania oraz kompleksową pomoc w sprzątaniu mieszkań w każdym stanie.

ZADZWOŃ

Dlaczego warto zlecić opróżnianie mieszkań naszej firmie?

Nasz zespół usunie wszelkie zbędne rzeczy z każdego mieszkania, niezależnie od jego stanu. Zajmujemy się także bardzo zaniedbanymi mieszkaniami, w których lokatorzy urządzili melinę. Opróżniamy mieszkania, w których także są tylko „tunele” do poruszania się po mieszkaniu. Pomagamy osobom, które muszą oczyścić pomieszczenia po zbieraczach. Często trzeba zacząć od usunięcia z nich śmieci, aby móc sprawdzić, w jakim stanie są meble i pozostałe sprzęty. Ze względu na nieprzyjemny zapach i ogrom pracy trudno dokonać tego samemu.

Dużym wyzwaniem jest także opróżnienie mieszkania po dziadkach czy rodzicach. Zazwyczaj konieczne jest wówczas usunięcie wielu starych mebli, sprzętów AGD i różnego innego rodzaju przedmiotów. Najpierw zabezpieczamy pamiątki rodzinne. Następnie wynosimy i wywozimy w odpowiednie miejsce składowania lub utylizacji odpadów, pozostałe wyposażenie mieszkania.

ZADZWOŃ

Jak przebiega opróżnianie mieszkania?

Możemy kompleksowo zająć się tematem opróżnianie mieszkania lub usunąć tylko niepotrzebne meble. Nasz zespół najpierw wyrzuca śmieci i drobne elementy wyposażenia. Na koniec wynosimy odpady wielkogabarytowe. Możemy także przeprowadzić kompleksowe sprzątanie. Wyprać tapicerki i dywany oraz wyczyścić zaniedbaną łazienkę i kuchnie. W razie potrzeby wykonujemy również ozonowanie wszystkich pomieszczeń. Zabieg ten pozwala usunąć nieprzyjemne zapachy i zdezynfekować wszystkie powierzchnie. Po zakończeniu prac, w zależności od stanu mieszkania, można je ponownie wynająć lub rozpocząć jego remont.

Zajmujemy się także opróżnianiem strychów, garaży, piwnic i innych pomieszczeń, w których została zgromadzona duża ilość rzeczy. Możemy pomóc także opróżnić mieszkanie ze zniszczonego wyposażenie po powodzi lub pożarze.

Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy do kontaktu lub na stronę O nas…

ZADZWOŃ

Opróżnianie mieszkań

Świadczymy dla Państwa również następujące usługi: przeprowadzki.

ZADZWOŃ !!