Wywóz mebli

Zmiana aranżacji mieszkania często wiąże się z koniecznością usunięcia starych mebli. Pozbycie się ich nie jest  łatwe, dlatego warto zdać się w tej kwestii na profesjonalną firmę i zlecić im wywóz mebli. Dokonamy wywozu niepotrzebnego wyposażenia mieszkania szybko i bezproblemowo. Wszystkie przeznaczone do likwidacji rzeczy wyniesiemy z lokalu, a następnie wywieziemy. Działamy w pełni legalnie. Nasi Klienci mogą być pewni, że  ich meble trafią w odpowiednie miejsce utylizacji lub składowania danego typu odpadów. Nie muszą się także martwić, że przedmioty usunięte z ich mieszkania trafią na dzikie wysypisko.

ZADZWOŃ

Zakres naszych usług – wywóz mebli

Firma RECOVERS Sp. z o.o. pomaga nie tylko w pozbyć się starych niepotrzebnych mebli, ale także w kompleksowo opróżniania mieszkania. Najczęściej zwracają się do nas osoby, które odziedziczyły dom lub mieszkanie i chcą pozbyć się przestarzałego wyposażenia i niepotrzebnych mebli. Zazwyczaj jest to konieczne, aby móc przeprowadzić remont. Pomagamy m.in. właścicielom domów, mieszkań, firm, różnego rodzaju instytucji, lokali gastronomicznych, garaży, piwnic i domków działkowych.

Wynosimy, a następnie wywozimy w odpowiednie miejsce: szafy, regały, kanapy, wersalki, tapczany, łózka, fotele i materace. Demontujemy meble kuchenne i inne zabudowy. Usuwamy dywany, krzesła, stoły, meblościanki, biblioteczki, biurka, komody, oraz wszelki inne zbędne meble.

Samodzielne pozbycie się niepotrzebnych mebli jest bardzo trudne lub wręcz niemożliwe. Wiele gmin organizuje zbiórki odpadów wielkogabarytowych tylko kilka razy w roku. Zdarza się jednak, że właściciel chce przeprowadzić remont, który nie zbiega się z terminem obioru tego typu odpadów. Wówczas musi samodzielnie zorganizować ich transport. Jest to kosztowne i czasochłonne rozwiązanie.

ZADZWOŃ

Jak przebiega usuwanie mebli?

Po wejściu do mieszkania lub innego lokalu, który ma zostać opróżniony, najpierw ustalamy z właścicielem, które przedmioty należy usunąć, a które mają pozostać. Następnie przystępujemy do rozmontowywania mebli przeznaczonych do wywózki. Dzięki temu łatwiej jest je wynieść z mieszkania. Ten sposób pozwala także lepiej wykorzystać miejsce w podstawionym kontenerze lub samochodzie. Po załadowaniu odpady są wywożone na wysypisko śmieci lub do punktu utylizacji. W razie potrzeby nasza ekipa, po usunięciu mebli może także posprzątać mieszkanie. Oferujemy profesjonalne usługi dezynfekcji i specjalistycznego sprzątania. O zakończeniu pracy przekazujemy klientowi czyste, wolne od wszelkich nieprzyjemnych zapachów mieszkanie, gotowe do zamieszkania lub rozpoczęcia remontu.

ZADZWOŃ

Jak nawiązać z nami współpracę?

Nasz usługi skierowane są do osób, które odziedziczyły mieszkanie i chcę je opróżnić przed rozpoczęciem remontu. Pomagamy także pozbyć się nagromadzonych przez lata staroci w piwnicach i garażach. Mogą na nas liczyć także klienci, którzy kupili nowe meble. Wystarczy do nas zadzwonić i umówić się na dogodny termin, abyśmy usunęli stare wyposażenie mieszkania.

Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy do kontaktu lub na stronę O nas…

ZADZWOŃ

Wywóz mebli

Świadczymy dla Państwa również następujące usługi: odbiór makulatury.

ZADZWOŃ !!