Przeprowadzki

Przeprowadzki i wywóz rzeczy zawsze są dużym wyzwaniem. Niezależnie od tego, czy dotyczy prywatnego mieszkania, czy firmy wymaga dobrego przygotowania i sprawnego działania. To jedyny sposób na to, aby zmiana miejsca zamieszkania, czy siedziby przedsiębiorstwa przebiegła szybko i sprawnie. Oferujemy kompleksową pomoc w organizowaniu przeprowadzek i przewozu przedmiotów.

ZADZWOŃ

Dlaczego warto wynająć firmę do przeprowadzki?

Wiemy, że przeprowadzka do nowego domu czy mieszkania zawsze wiąże się z ogromem pracy i stresu. Szczególnie jeśli mamy zbyt mało czasu, aby wszystko przygotować i zaplanować. Samodzielne spakowanie rzeczy, przewiezienie ich i rozpakowanie wymaga mnóstwa czasu i wysiłku. Niejednokrotnie trwa to kilka dni i utrudnia nam normalne funkcjonowanie.

Sytuacja wygląda jeszcze gorzej, przy zmianie siedziby firmy. Przeprowadzka nie tylko paraliżuje jej normalną pracę, ale także wiąże się z ryzykiem zagubienia dokumentów, czy uszkodzenia drogiego sprzętu. Wynajęcie profesjonalnej firmy to nie tylko oszczędność czasu, ale także mniejsze ryzyko strat.

ZADZWOŃ

Jak przebiega przeprowadzka z pomocą naszej firmy?

Nasz zespół wykonał już setki przeprowadzek. Dzięki dużemu doświadczeniu w kilka godzin jesteśmy w stanie przygotować wszystkie rzeczy do transportu. Segregujemy je, opisujemy i zabezpieczamy na czas przewozu. Demontujemy meble, które tego wymagają i znosimy do samochodu. Jesteśmy w stanie przetransportować nawet bardzo duże przedmioty. Starannie zabezpieczamy także wszelki sprzęt AGD i RTV, aby nie został uszkodzony podczas jazdy. Po przewiezieniu na nowe miejsce wnosimy je do mieszkania. W razie potrzeby możemy pomóc także przy wypakowaniu i ustawieniu mebli. Podobnie wygląda realizacja przeprowadzki firmy.

Czas realizacji zależy od zakresu usługi i ilości rzeczy, które trzeba przetransportować. Możemy tylko podstawić samochód i znieść do niego przygotowane do transportu meble i kartony z drobnymi rzeczami. Jeśli jest taka potrzeba, pomagamy natomiast także w pakowaniu rzeczy. Przybywamy wówczas na miejsce zaopatrzeni w kartony, folie zabezpieczające, taśmę i inne potrzebne do przeprowadzki akcesoria.

Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy do kontaktu lub na stronę O nas…

ZADZWOŃ

Przeprowadzki

Świadczymy dla Państwa również następujące usługi: sprzątanie piwnic.

ZADZWOŃ !!