Odbiór makulatury

Problem z pozbyciem się dużych ilości starych, nieaktualnych ulotek, gazet, kartonów i innych odpadów papierowych ma wiele firm. Gromadzą się one także w gospodarstwach domowych. Wiele osób chciałoby także oddać na makulaturę stare książki oraz bezużyteczną firmową dokumentację. Papier jest bardzo ciężki. Jego transport do oddalonego punktu odbioru makulatury kłopotliwy. Nasza firma organizuje odbiór makulatury od klientów indywidualnych oraz firm i innych podmiotów.

ZADZWOŃ

Dlaczego warto zlecić nam odbiór makulatury?

Mamy duże doświadczenie w odbiorze makulatury i dysponujemy odpowiednim transportem. Dzięki temu możemy szybko, sprawnie i skutecznie wykonać każde zlecenie wywozu odpadów papierowych. Różne rodzaje papieru podlegają odmiennej przeróbce. Dlatego należy je dostarczyć do właściwego punktu odbioru. Gwarantujemy transport nawet bardzo dużych ilości makulatury z każdego, wskazanego przez klienta miejsca. Nasi pracownicy szybko i sprawie załadują papier na podstawiony samochód. Następnie wywiozą go do odpowiedniego miejsca. Nasi klienci nie muszą obawiać się, że odebrana od nich makulatura trafi na dzikie wysypisko w lesie. Jesteśmy legalnie działającą firmą posiadającą uprawnienia do obrotu odpadami oraz nr BDO.

ZADZWOŃ

Dlaczego warto przeznaczyć makulaturę do powtórnej przeróbki?

Mimo tego, że coraz więcej danych gromadzonych i przechowywanych jest cyfrowo, wciąż zużywamy ogromne ilości papieru. Poddawanie go recyklingowi pozwala nie tylko pozbyć się zalegających odpadów. Jest to także rozwiązanie przyjazne dla środowiska. Papier może być bowiem  przetworzony w zupełnie nowe produkty. Dzięki temu zmniejsza się nasz negatywny wpływ na środowisko.

Możemy odebrać dużą partię makulatury jednorazowo. Tego typu usługi skierowane są do firm, które chcą pozbyć się starych katalogów, czy dokumentacji niezawierającej poufnych danych. Obsługujemy także osoby prywatne, które porządkują swoje mieszkania czy piwnice i w związku z tym chcą pozbyć się starych bezużytecznych książek, zgromadzonych gazet i czasopism itp. Oferujemy stałą współpracę z przedsiębiorstwami, które prowadzą produkcję lub inną działalność generującą duże ilości odpadów papierowych.

Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy do kontaktu lub na stronę O nas…

ZADZWOŃ

Odbiór makulatury

Świadczymy dla Państwa również następujące usługi: odbiór złomu.

ZADZWOŃ !!