Sprzątanie piwnic

Sprzątanie piwnic, strychów i garaży

Wiele osób gromadzi w garażu, piwnicy lub na strychu przedmioty, które przestały być im potrzebne. Z różnych względów nie chcą ich wyrzucić. W rezultacie po wielu latach pomieszczenie jest całkowicie zapełnione całkowicie bezużytecznymi rzeczami. W wyniku tego straciło ono swoją pierwotną funkcję i nie można z niego korzystać. Oferujemy kompleksowe sprzątanie piwnic, opróżnianie garaży i oczyszczanie strychów ze starych mebli, urządzeń AGD, ubrań, książek i wszelkich innych niepotrzebnych przedmiotów.

ZADZWOŃ

Dlaczego warto zlecić sprzątanie piwnicy, strychu lub garażu profesjonalnej firmie?

Osoby, które wraz z mieszkaniem dziedziczą garaż, piwnice lub strych są często zaskoczone ilością rzeczy, które zostały tam zgromadzone. Aby znowu można było korzystać z pomieszczenia zgodnie z jego przeznaczeniem, konieczne jest usunięcie z niego wszystkich rzeczy. To bardzo trudne i czasochłonne zadanie. Trzeba wyjąć całą zawartość składziku, posegregować znajdujące się tam przedmioty i wywieźć w odpowiednie miejsce składowania lub utylizacji odpadów.

Nasi pracownicy, wyniosą wszystkie stare meble, urządzenia AGD i RTV oraz inne zalęgające przedmioty. Zajmą się także ich załadunkiem i transportem. Po opróżnieniu piwnicy, garażu lub strychu możemy zdezynfekować pomieszczenie. Ozon usuwa grzyby i pleśnie oraz towarzyszący im nieprzyjemny zapach stęchlizny. Po zakończeniu sprzątania pomieszczenie nadaje się do ponownego zagospodarowania.

ZADZWOŃ

Jak przebiega sprzątanie garażu, piwnicy lub strychu?

Nasi pracownicy wynoszą z danego pomieszczenia wszystkie zbędne i niepotrzebne przedmioty. Następnie uzgadniają z właścicielem, które rzeczy chce zachować. To co pozostało, segregujemy, a następnie ładujemy i wywozimy do odpowiedniego punktu odbioru odpadów.

Dzięki naszej ekipie w jeden dzień można odzyskać garaż lub strych do zaadoptowania na cele mieszkalne. Samodzielne sprzątanie może zająć wiele dni i dostarczyć sporo stresu. Konieczne jest bowiem zorganizowanie transportu odpadów wielkogabarytowych. Wywiezienia wymaga także złom i makulatura. Wcześniej należy dokonać segregacji i załadunku, co bez odpowiedniego wsparcia jest bardzo trudne.

Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy do kontaktu lub na stronę O nas…

ZADZWOŃ

Sprzątanie piwnic

Świadczymy dla Państwa również następujące usługi: wywóz mebli.

ZADZWOŃ !!